Hrvatski ronilački savezRonilački klub Nevera

XXV. ekipno juniorsko i seniorsko prvenstvo i II. kolo Kupa Republike Hrvatske u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Rijeka, Bazeni Kantrida, 7. studenog 2020.

I POBJEDNICI SU…

Juniorske ženske ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

382 boda

2. RK ŠODERICA Koprivnica

209 bodova

3. SRD VIŠEVICA Fužine

146 bodova

Juniorske muške ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

346 bodova

2. RSK MLADOST Medulin

231 bod

3. RK ŠODERICA Koprivnica

187 bodova

Juniorske ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

728 bodova

2. RK ŠODERICA Koprivnica

396 bodova

3. RSK MLADOST Medulin

333 boda

Seniorske ženske ekipe

1. RK GERONIMO Zagreb

349 bodova

2. RK NEVERA Rijeka

293 boda

3. SRD VIŠEVICA Fužine

230 bodova

Seniorske muške ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

302 boda

2. RK GERONIMO Zagreb

288 bodova

3. RK ŠODERICA Koprivnica

273 boda

Seniorske ekipe

1. RK GERONIMO Zagreb

637 boda

2. RK NEVERA Rijeka

595 bodova

3. SRD VIŠEVICA Fužine

434 boda

Face mask by monkik from the Noun Project

Obvezno korištenje zaštitnih maski tijekom boravka na bazenu!

Molimo sve natjecatelje, voditelje, suce i osobe iz organizacije da tijekom boravka na bazenu nose zaštitnu masku te da održavaju međusobni razmak koliko god to bude moguće.

Molimo ekipe da se pridržavaju rasporeda sjedenja i kretanja na tribinama te protokola predstarta i završetaka utrka kako bi se spriječili međusobni kontakti sportaša iz različitih klubova.

Svim sudionicima natjecanja zabranjen je ulaz u prostore svlačionica i tuševa Bazena Kantrida. Dozvoljeno je korištenje WC-a iznad tribina.

Program

07:40     Dolazak natjecatelja i registracija

7:40 RK Nevera
7:50 SRD Viševica
7:55 KPA 3. maj
8:00 KPA Kostrena
8:10 RSK Mladost i KPA Uljanik
8:20 RK Geronimo, KPP Komet i KPP Novi Jelkovec
8:30 RK Sisak
8:35 RK Šoderica
8:45 Suci, organizatori

08:15     Rasplivavanje, 1. grupa

RK Nevera, pruge 0, 1, 2, i 3
KPA Kostrena, pruge 4 i 5
SRD Viševica, pruge 6, 7 i 8
KPA 3. maj, pruga 9

09:00     Rasplivavanje, 2. grupa

RK Šoderica, pruge 0, 1, i 2
KPA Uljanik, pruga 3
RSK Mladost, pruge 4 i 5
KPP Komet i KPP Novi Jelkovec, pruga 6
RK Geronimo, pruge 7 i 8
RK Sisak, pruga 9

09:00     Sastanak sudaca (kraj zapisničkog stola)

09:40     Sastanak voditelja ekipa (kod glavnih ulaznih vrata iznad tribine)

09:55     Svečano otvaranje Prvenstva (bez predstavnika klubova sudionika)

10:00    50 m apnea žene/muški*

 9:30     50 m plivanje perajama žene/muški*

 9:30     4 x 100 m plivanje perajama žene/muški

 9:30     400 m plivanje perajama žene/muški 9:30   

 9:30    100 m brzinsko ronjenje žene

9 :30     100 m bifin muški/žene*

9 :30     200 m plivanje perajama muški/žene*

 9:30     100 m brzinsko ronjenje muški

 9:30     400 m bifin žene/muški*

14:00    Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada (na trgu ispred glavnog ulaza u Bazene Kantrida)

*discipline koje se boduju za Kup RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Goran Lampelj
Goran Lampelj
glavni sudac
Josip Bilić
Josip Bilić
povjerenik HRS-a
Margerita Rena Stipković
Margerita Rena Stipković
predsjednica Organizacijskog odbora