Hrvatski ronilački savezRonilački klub Nevera

XXVI. otvoreno pojednačno juniorsko i seniorsko prvenstvo Republike Hrvatske
u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Rijeka, Bazeni Kantrida, 12. i 13. svibnja 2018.

LJESTVICA UKUPNO OSVOJENIH MEDALJA

Klub

Zlato

Srebro

Bronca

Ukupno

1. RK NEVERA Rijeka

36

37

19

92

2. RK GERONIMO Zagreb

26

10

9

45

3. RSK MLADOST Medulin

23

27

22

72

4. SRD VIŠEVICA Fužine

10

8

13

31

5. RK KOMET Zagreb

8

5

7

20

6. RK ŠODERICA Koprivnica

4

7

10

21

7. KPP NOVI JELKOVEC Sesvete

4

4

0

8

8. KPA DRAVA Varaždin

2

1

9

12

9. KPA KOSTRENA Kostrena

1

2

5

8

10. KPA 3. MAJ Rijeka

0

1

1

2

10. RK SISAK Sisak

0

1

1

2

12. KPP VELIKA GORICA Velika Gorica

0

1

0

1

Posebne nagrade po izboru trenera

Pored dodijeljenih 314 medalja Hrvatskog ronilačkog saveza, Nevera je htjela posebno nagraditi one koji možda i nisu uvijek najbrži, ali nas sve pobjeđuju svojim stavom i sportskim duhom. Izbor smo prepustili trenerima i voditeljima ekipa, a dobitnici su…

PROGRAM

Subota 12. svibnja 2018. ujutro

8:00     Dolazak natjecatelja i registracija

8:15     Rasplivavanje

9:00     50 m plivanje perajama žene/muški

9:00     4 x 100 m bifin žene/muški

9:00     800 m plivanje perajama žene/muški

9:00     100 m brzinsko ronjenje žene

9:00     100 m bifin muški/žene

9:00     100 m brzinsko ronjenje muški

9:00     4 x 200 m plivanje perajama žene/muški

12:00   Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

12:30   Ručak

Subota 12. svibnja 2018. popodne

15:00     Svečano otvaranje Prvenstva

15:20     Rasplivavanje

16:00     50 m apnea žene/muški

15:00     400 m bifin žene/muški

15:00     800 m brzinsko ronjenje žene

15:00     100 m plivanje perajama muški/žene

15:00     800 m brzinsko ronjenje muški

15:00     400 m plivanje perajama žene/muški

15:00     4 x 50 m plivanje perajama žene/muški

19:00   Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

Nedjelja 13. svibnja 2018. ujutro

9:15       Rasplivavanje

10:00    50 m bifin žene/muški

10:00     4 x 100 m plivanje perajama žene/muški

10:00     400 m brzinsko ronjenje žene

10:00     200 m plivanje perajama muški/žene

10:00     400 m brzinsko ronjenje muški

10:00     200 m bifin žene/muški

10:00     1500 m plivanje perajama žene/muški

10:00     4 x 50 m bifin žene/muški

13:30   Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

Goran Lampelj
Goran Lampelj
glavni sudac
Josip Bilić
Josip Bilić
povjerenik HRS-a
Margerita Rena Stipković
Margerita Rena Stipković
predsjednica Organizacijskog odbora