Hrvatski ronilački savez i Ronilački klub Nevera

XXX. pojedinačno i ekipno seniorsko prvenstvo RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

V. veteransko prvenstvo RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

III. kolo KUPA RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju 2022.

Rijeka, Bazeni Kantrida, 9. i 10. travnja 2022.

I ekipni pobjednici su...

Seniorke

1.GERONIMO Zagreb552 boda
2.MLADOST Medulin468 bodova
3.DUBRAVA Zagreb445 bodova

Seniori

1.GERONIMO Zagreb532 boda
2.NEVERA Rijeka464 boda
3.MLADOST Medulin409 bodova

Ukupno

1.GERONIMO Zagreb1176 bodova
2.MLADOST Medulin928 bodova
3.NEVERA Rijeka916 bodova

III. kolo Kupa Republike Hrvatske u plivanju perajama i brzinskom ronjenju za mlađe kategorije

Pobjednici u disciplini 200 m bifin

Juniori

1. Nikola Sušanj
Nevera Rijeka

2. Filip Deanović
Geronimo Zagreb

3. Vid Kujak
Dubrava Zagreb

Juniorke

1. Paula Varićak
Dubrava Zagreb

2. Adriana Karlović
Dubrava Zagreb

3. Lara Dugan
Dubrava Zagreb

Mlađi juniori

1. Borna Vlajić
Geronimo Zagreb

2. Leon Kolar
Mladost Medulin

3. Deni Ljubičić
Nevera Rijeka

Mlađe juniorke

1. Dora Geršak
Dubrava Zagreb

2. Dora Perše
Dubrava Zagreb

3. Lana Kruljac
Nevera Rijeka

Kadeti

1. Tin Treščec
Šoderica Koprivnica

2. Sebastijan Hajnc
Mladost Medulin

3. Vito Njegovan
Nevera Rijeka

Kadetkinje

1. Gabrijela Grgić
Dubrava Zagreb

2. Isabella Victoria Švegović
Šoderica Koprivnica

3. Barbara Matika
Mladost Medulin

Mlađi kadeti

1. Marko Varićak
Dubrava Zagreb

2. David Reljanović
Mladost Medulin

3. Lean Metikoš Crevatin
Mladost Medulin

Mlađe kadetkinje

1. Petra Robotić
Nevera Rijeka

2. Lora Njegovan
Nevera Rijeka

3. Maša Brdar
Dubrava Zagreb

Početnici

1. Leon Čupev
Mladost Medulin

2. Luka Sergo
Nevera Rijeka

3. Bartol Patrčević-Lončarić
Šoderica Koprivnica

Početnice

1. Lea Mesarek
Šoderica Koprivnica

2. Emili Vukelić
Viševica Fužine

PROGRAM

Subota 9. travnja 2022.

9:00 Dolazak natjecatelja i registracija
9:15 Rasplivavanje
10:00 4 x 100 m plivanje perajama žene/muški
50 m bifin žene/muški
800 m plivanje perajama žene/muški
100 m brzinsko ronjenje žene
200 m bifin muški/žene
100 m brzinsko ronjenje muški
4 x 200 m plivanje perajama žene/muški
13:00 Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada
14:45 Svečano otvaranje Prvenstva
15:00 4 x 50 m bifin žene/muški
50 m plivanje perajama žene/muški
400 m bifin žene/muški
100 m plivanje perajama žene/muški
1500 m plivanje perajama žene/muški
4 x 100 m bifin mix
18:00 Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

Nedjelja 10. travnja 2022.

9:15 Rasplivavanje
10:00 50 m apnea žene/muški
400 m brzinsko ronjenje žene
200 m plivanje perajama muški/žene
400 m brzinsko ronjenje muški
100 m bifin žene/muški
400 m plivanje perajama žene/muški
4 x 50 m plivanje perajama mix
12:30 Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

Organizator zadržava pravo promjene programa natjecanja.

Goran Stipković
glavni sudac

Dražen Đurić

Dražen Đurić
delegat HRS-a

Margerita Rena Stipković
predsjednica Organizacijskog odbora

Zahvaljujemo svim sucima i volonterima koji su pomogli u organizaciji i održavanju Prvenstva!
Grad Rijeka
Termozop projekt