MI SMO NEVERA I IDEMO NA SVJETSKO PRVENSTVO!
Hrvatski reprezentativci, senior Vid Stipković i junior Florijan Sandalj predstavljat će nas na 20. seniorskom svjetskom prvenstvu u plivanju perajama i brzinskom ronjenju koje se od 14. do 23. srpnja održava u Beogradu.
Rezultate možete pratiti ovdje

LJESTVICA UKUPNO OSVOJENIH MEDALJA

Klub

Zlato

Srebro

Bronca

Ukupno

1. RK NEVERA Rijeka

37

37

18

92

2. RK GERONIMO Zagreb

26

10

9

45

3. RSK MLADOST Medulin

23

27

22

72

4. SRD VIŠEVICA Fužine

10

8

13

31

5. RK Komet Zagreb

8

5

7

20

6. KPP NOVI JELKOVEC Sesvete

4

4

0

8

7. RK ŠODERICA Koprivnica

3

7

11

21

8. KPA DRAVA Varaždin

2

1

9

12

9. KPA KOSTRENA Kostrena

1

2

5

8

10. KPA 3. MAJ Rijeka

0

1

1

2

10. RK SISAK Sisak

0

1

1

2

12. KPP VELIKA GORICA Velika Gorica

0

1

0

1

Posebne nagrade po izboru trenera

Pored dodijeljenih 314 medalja Hrvatskog ronilačkog saveza, Nevera je htjela posebno nagraditi one koji možda i nisu uvijek najbrži, ali nas sve pobjeđuju svojim stavom i sportskim duhom. Izbor smo prepustili trenerima i voditeljima ekipa, a dobitnici su…

I POBJEDNICI SU…

Juniorske ženske ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

403 boda

2. SRD VIŠEVICA Fužine

349 bodova

3. RK KOMET Zagreb

237 bodova

Juniorske muške ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

423 boda

2. RSK MLADOST Medulin

367 bodova

3. GERONIMO Zagreb

239 bodova

Juniorske ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

826 bodova

2. RSK MLADOST Medulin

602 boda

3. SRD VIŠEVICA Fužine

516 boda

Seniorske ženske ekipe

1. GERONIMO Zagreb

407 bodova

2. RSK MLADOST Medulin

355 bodova

3. RK NEVERA Rijeka

322 boda

Seniorske muške ekipe

1. RK NEVERA Rijeka

383 boda

2. GERONIMO Zagreb

349 bodova

3. RK KOMET Zagreb

331 bod

Seniorske ekipe

1. GERONIMO Zagreb

756 bodova

2. RK NEVERA Rijeka

705 bodova

3. RSK MLADOST Medulin

630 bodova

10. veljače 2019.

1. otvoreno kolo kupa RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Rijeka
KPA Kostrena

16. ožujka 2019.

2. otvoreno kolo kupa RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju
+
1. otvoreno kolo kupa RH u podvodnim vještinama Brzo i vješto

Koprivnica
RK Šoderica

6. travnja 2019.

20. pojedinačno i ekipno kadetsko prvenstvo RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Koprivnica
RK Šoderica

4. i 5. svibnja 2019.

27. otvoreno pojedinačno juniorsko i seniorsko prvenstvo RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Rijeka
KPA Kostrena

1. lipnja 2019.

1. otvoreno kolo kupa RH u daljinskom plivanju perajama

Rijeka
KPA Kostrena

15. lipnja 2019.

2. otvoreno kolo kupa RH u daljinskom plivanju perajama

Sisak
RK Sisak

21. – 24. lipnja 2019.

Otvoreno prvenstvo RH u podvodnoj orijentaciji
+
Otvoreno prvenstvo RH u podvodnoj orijentaciji za djecu

Fužine
RSK Medulin

6. srpnja 2019.

Otvoreno prvenstvo RH u daljinskom plivanju perajama
+
3. otvoreno kolo kupa RH u daljinskom plivanju perajama

Koprivnica
RK Šoderica

13. srpnja 2019.

4. otvoreno kolo kupa RH u daljinskom plivanju perajama

Fužine
SRD Viševica

17. kolovoza 2019.

Otvoreno međužupanijsko prvenstvo u podvodnoj orijentaciji

Fužine
SRD Viševica
RSK Mladost

21. ili 28. rujna 2019.

5. otvoreno finalno kolo kupa RH u daljinskom plivanju perajama

Varaždin
KPA Drava

26. listopada 2019.

24. otvoreno ekipno juniorsko i seniorsko prvenstvo RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Rijeka
RK Nevera

23. studenog 2019.

3. otvoreno kolo kupa RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju
+
2. otvoreno finalno kolo kupa RH u podvodnim vještinama Brzo i vješto

Sisak
RK Sisak

7. ili 21. prosinca 2019.

4. otvoreno finalno kolo kupa RH u plivanju perajama i brzinskom ronjenju

Rijeka
KPA Kostrena